Share:
 

Season Fixture

Season 
Grade 
Date/time Home Team   Away Team Venue MS Full
Results
Round 1
28 Sep 19 8:00AM BYE v TBD  
Round 2
12 Oct 19 8:00AM Lane Cove Smith   def   North Sydney McGrath Burns Bay Reserve Final result entered and confirmed
12 Oct 19 8:00AM Lane Cove Cummins   def by   St Ives Cheatle Gore Creek Final result entered, no confirmation
12 Oct 19 8:00AM North Sydney Yellow   def by   Lindfield Neville Waverton Final result entered and confirmed
12 Oct 19 8:00AM North Sydney Black   def   North Sydney White Naremburn Upper Final result entered and confirmed
12 Oct 19 8:00AM Lindfield O'Keefe   drew   St Ives Gardner Lindfield #2 Synthetic Final result entered, no confirmation
12 Oct 19 8:00AM Mosman Lee   def by   Gordon Red Reid Park Final result entered, no confirmation
12 Oct 19 8:00AM Lane Cove Marsh   drew   St Ives O'Keefe Pottery Green Final result entered, no confirmation
12 Oct 19 8:00AM Mosman Border   def by   Gordon Blue Spit Reserve Final result entered, no confirmation
12 Oct 19 8:00AM St Ives Henriques   def by   Gordon Green Bryce Oval Final result entered, no confirmation
12 Oct 19 8:00AM Gordon White   def by   Gordon Orange Thompson Reserve Final result entered, no confirmation
12 Oct 19 8:00AM Roseville Roar   def by   North Sydney Wade Bales Park #2 Final result entered and confirmed
Round 3
19 Oct 19 8:00AM North Sydney McGrath   def   Lane Cove Cummins Pottery Green Final result entered and confirmed
19 Oct 19 8:00AM St Ives Cheatle   tied   North Sydney Yellow Bryce Oval Final result entered and confirmed
19 Oct 19 8:00AM Lindfield Neville   def by   North Sydney Black Primrose Park #1 Final result entered, no confirmation
19 Oct 19 8:00AM North Sydney White   def by   Lindfield O'Keefe Primrose Park #4 Final result entered and confirmed
19 Oct 19 8:00AM St Ives Gardner   def   Mosman Lee Reid Park Final result entered, no confirmation
19 Oct 19 8:00AM Gordon Red   def by   Lane Cove Marsh O H Reid Final result entered and confirmed
19 Oct 19 8:00AM St Ives O'Keefe   def   Mosman Border Spit Reserve Final result entered, no confirmation
19 Oct 19 8:00AM Gordon Blue   def   St Ives Henriques Bales Park #2 Final result entered, no confirmation
19 Oct 19 8:00AM Gordon Green   def   Gordon White Thompson Reserve Final result entered, no confirmation
19 Oct 19 8:00AM Gordon Orange   def   North Sydney Wade Primrose Park #2 Final result entered, no confirmation
19 Oct 19 8:00AM Lane Cove Smith   def   Roseville Roar Burns Bay Reserve Final result entered and confirmed
Round 4
26 Oct 19 8:00AM North Sydney Yellow   def by   North Sydney McGrath Northbridge Final result entered and confirmed
26 Oct 19 8:00AM North Sydney Black   def by   St Ives Cheatle Bryce Oval Final result entered and confirmed
26 Oct 19 8:00AM Lindfield O'Keefe   def   Lindfield Neville O H Reid Final result entered, no confirmation
26 Oct 19 8:00AM Mosman Lee   def by   North Sydney White Spit Reserve Final result entered, no confirmation
26 Oct 19 8:00AM Lane Cove Marsh   def   St Ives Gardner Gore Creek Final result entered and confirmed
26 Oct 19 8:00AM Mosman Border   v   Gordon Red Bales Park #2  
26 Oct 19 8:00AM St Ives Henriques   def by   St Ives O'Keefe Warrimoo Oval Final result entered, no confirmation
26 Oct 19 8:00AM Gordon White   def by   Gordon Blue Primrose Park #2 Final result entered, no confirmation
26 Oct 19 8:00AM North Sydney Wade   def by   Gordon Green Pottery Green Final result entered, no confirmation
26 Oct 19 8:00AM Roseville Roar   def by   Gordon Orange Thompson Reserve Final result entered, no confirmation
26 Oct 19 8:00AM Lane Cove Smith   def   Lane Cove Cummins Burns Bay Reserve Final result entered, no confirmation
Round 5
2 Nov 19 8:00AM North Sydney McGrath   def by   North Sydney Black Primrose Park #3 Final result entered and confirmed
2 Nov 19 8:00AM St Ives Cheatle   def by   Lindfield O'Keefe Bryce Oval Final result entered and confirmed
2 Nov 19 8:00AM Lindfield Neville   def   Mosman Lee Bales Park #2 Final result entered and confirmed
2 Nov 19 8:00AM North Sydney White   def by   Lane Cove Marsh Primrose Park #2 Final result entered and confirmed
2 Nov 19 8:00AM Mosman Border   def by   St Ives Gardner Spit Reserve Final result entered and confirmed
2 Nov 19 8:00AM Gordon Red   def by   St Ives Henriques Waverton Final result entered, no confirmation
2 Nov 19 8:00AM Gordon White   def by   St Ives O'Keefe Barra Brui Oval Final result entered and confirmed
2 Nov 19 8:00AM Gordon Blue   def   North Sydney Wade Reid Park Final result entered and confirmed
2 Nov 19 8:00AM Gordon Green   def   Gordon Orange Thompson Reserve Final result entered, no confirmation
2 Nov 19 8:00AM North Sydney Yellow   def by   Lane Cove Smith Blackman Park (Lower Field 4) Final result entered and confirmed
2 Nov 19 8:00AM Roseville Roar   def   Lane Cove Cummins Burns Bay Reserve Final result entered, no confirmation
Round 6
9 Nov 19 8:00AM St Ives O'Keefe   def by   North Sydney Black Lindfield #2 Synthetic Final result entered and confirmed
9 Nov 19 8:00AM St Ives Cheatle   def   Gordon Blue Bryce Oval Final result entered, no confirmation
9 Nov 19 8:00AM Lane Cove Marsh   def   Lindfield O'Keefe Gore Creek Final result entered, no confirmation
9 Nov 19 8:00AM Mosman Border   def by   Lane Cove Cummins Spit Reserve Final result entered, no confirmation
9 Nov 19 8:00AM St Ives Gardner   def   Roseville Roar Warrimoo Oval Final result entered and confirmed
9 Nov 19 8:00AM Gordon Green   def   Gordon Red Bales Park #1 Final result entered, no confirmation
9 Nov 19 8:00AM North Sydney Wade   def by   Gordon Orange Primrose Park #4 Final result entered and confirmed
9 Nov 19 8:00AM Gordon White   def by   North Sydney White Thompson Reserve Final result entered, no confirmation
9 Nov 19 8:00AM North Sydney McGrath   def by   St Ives Henriques Bales Park #2 Final result entered, no confirmation
9 Nov 19 8:00AM Lane Cove Smith   def   Lindfield Neville Burns Bay Reserve Final result entered, no confirmation
9 Nov 19 8:00AM North Sydney Yellow   def   Mosman Lee Reid Park Final result entered and confirmed
Round 7
16 Nov 19 8:00AM North Sydney White   def   Mosman Lee Spit Reserve Final result entered, no confirmation
16 Nov 19 8:00AM St Ives Cheatle   def   Lindfield Neville Warrimoo Oval Final result entered, no confirmation
16 Nov 19 8:00AM Mosman Border   def by   North Sydney Yellow Reid Park Final result entered, no confirmation
16 Nov 19 8:00AM North Sydney Wade   def by   Gordon Red Primrose Park #1 Final result entered and confirmed
16 Nov 19 8:00AM St Ives O'Keefe   def by   Lane Cove Marsh Bryce Oval Final result entered and confirmed
16 Nov 19 8:00AM Gordon Blue   def by   Lindfield O'Keefe Primrose Park #3 Final result entered, no confirmation
16 Nov 19 8:00AM Gordon White   def by   Lane Cove Cummins Bales Park #2 Final result entered, no confirmation
16 Nov 19 8:00AM Gordon Orange   def   St Ives Henriques Bales Park #1 Final result entered, no confirmation
16 Nov 19 8:00AM Lane Cove Smith   def   North Sydney Black Burns Bay Reserve Final result entered, no confirmation
16 Nov 19 8:00AM North Sydney McGrath   def by   St Ives Gardner Primrose Park #2 Final result entered and confirmed
16 Nov 19 8:00AM Gordon Green   def   Roseville Roar Primrose Park #4 Final result entered and confirmed
Round 8
23 Nov 19 8:00AM Lane Cove Marsh   def   Gordon Blue Pottery Green Final result entered, no confirmation
23 Nov 19 8:00AM Lane Cove Smith   def by   Lindfield O'Keefe Burns Bay Reserve Final result entered, no confirmation
23 Nov 19 8:00AM St Ives O'Keefe   def   Lindfield Neville Bryce Oval Final result entered, no confirmation
23 Nov 19 8:00AM St Ives Cheatle   def by   North Sydney Black Lindfield #2 Synthetic Final result entered and confirmed
23 Nov 19 8:00AM North Sydney Wade   def by   North Sydney McGrath Primrose Park #3 Final result entered and confirmed
23 Nov 19 8:00AM Gordon Red   def   St Ives Henriques Willoughby Park Lower Final result entered and confirmed
23 Nov 19 8:00AM St Ives Gardner   v   Gordon Green Barra Brui Oval  
23 Nov 19 8:00AM Roseville Roar   def by   Gordon Orange Bales Park #2 Final result entered, no confirmation
23 Nov 19 8:00AM Mosman Lee   tied   Lane Cove Cummins Reid Park Final result entered, no confirmation
23 Nov 19 8:00AM Mosman Border   v   Gordon White Spit Reserve  
23 Nov 19 8:00AM North Sydney Yellow   def by   North Sydney White Primrose Park #4 Final result entered and confirmed
Round 9
30 Nov 19 8:00AM North Sydney Black   def   Lindfield Neville Primrose Park #4 Final result entered, no confirmation
30 Nov 19 8:00AM St Ives Cheatle   def by   Lindfield O'Keefe Bryce Oval Final result entered, no confirmation
30 Nov 19 8:00AM Gordon Blue   def   St Ives O'Keefe Bales Park #1 Final result entered, no confirmation
30 Nov 19 8:00AM Lane Cove Marsh   def   Lane Cove Smith Burns Bay Reserve Final result entered, no confirmation
30 Nov 19 8:00AM St Ives Gardner   v   Gordon Orange O H Reid  
30 Nov 19 8:00AM North Sydney McGrath   def by   Gordon Green Primrose Park #2 Final result entered, no confirmation
30 Nov 19 8:00AM Roseville Roar   def   Gordon Red Bales Park #2 Final result entered and confirmed
30 Nov 19 8:00AM North Sydney Wade   def by   St Ives Henriques Primrose Park #3 Final result entered and confirmed
30 Nov 19 8:00AM Mosman Lee   v   Gordon White Balmoral Oval - Synthetic #1  
30 Nov 19 8:00AM Mosman Border   def   North Sydney White Spit Reserve Final result entered, no confirmation
30 Nov 19 8:00AM North Sydney Yellow   def   Lane Cove Cummins Gore Creek Final result entered, no confirmation
Round 10
7 Dec 19 8:00AM North Sydney McGrath   def   St Ives Henriques Primrose Park #4 Final result entered, no confirmation
7 Dec 19 8:00AM Gordon White   def by   St Ives Cheatle Edenborough Sportground Final result entered, no confirmation
7 Dec 19 8:00AM North Sydney Wade   def by   Lindfield Neville Reid Park Final result entered, no confirmation
7 Dec 19 8:00AM Gordon Orange   def   North Sydney White Primrose Park #2 Final result entered, no confirmation
7 Dec 19 8:00AM Gordon Green   v   St Ives Gardner Bryce Oval  
7 Dec 19 8:00AM Gordon Blue   def   Gordon Red Bales Park #1 Final result entered and confirmed
7 Dec 19 8:00AM Roseville Roar   def   St Ives O'Keefe Bales Park #2 Final result entered, no confirmation
7 Dec 19 8:00AM Lane Cove Smith   def   Mosman Border Burns Bay Reserve Final result entered, no confirmation
7 Dec 19 8:00AM Lane Cove Cummins   def by   Lane Cove Marsh Gore Creek Final result entered, no confirmation
7 Dec 19 8:00AM North Sydney Yellow   def by   Mosman Lee Spit Reserve Final result entered, no confirmation
7 Dec 19 8:00AM North Sydney Black   def by   Lindfield O'Keefe Primrose Park #3 Final result entered and confirmed
Round 11
14 Dec 19 8:00AM North Sydney White   def   Gordon White Thompson Reserve Final result entered, no confirmation
14 Dec 19 8:00AM Lane Cove Marsh   def   St Ives Cheatle Primrose Park #4 Final result entered, no confirmation
14 Dec 19 8:00AM Lindfield Neville   def by   Gordon Blue Bales Park #2 Final result entered, no confirmation
14 Dec 19 8:00AM North Sydney Wade   v   Gordon Green Primrose Park #2  
14 Dec 19 8:00AM St Ives Gardner   def   Gordon Red Bryce Oval Final result entered, no confirmation
14 Dec 19 8:00AM Roseville Roar   v   St Ives Henriques Bales Park #1  
14 Dec 19 8:00AM Lane Cove Smith   def   St Ives O'Keefe Burns Bay Reserve Final result entered, no confirmation
14 Dec 19 8:00AM Mosman Border   def by   Lane Cove Cummins Reid Park Final result entered, no confirmation
14 Dec 19 8:00AM North Sydney McGrath   def by   North Sydney Black Primrose Park #3 Final result entered and confirmed
14 Dec 19 8:00AM Mosman Lee   def by   North Sydney Yellow Spit Reserve Final result entered, no confirmation
14 Dec 19 8:00AM Lindfield O'Keefe   def   Gordon Orange Primula (Princes) Park Final result entered, no confirmation
Round 12
1 Feb 20 8:00AM North Sydney Wade   def by   North Sydney McGrath Primrose Park #2 Final result entered and confirmed
1 Feb 20 8:00AM Gordon Orange   def by   St Ives Cheatle Primrose Park #3 Final result entered, no confirmation
1 Feb 20 8:00AM Gordon Green   v   Lindfield Neville Edenborough Sportground  
1 Feb 20 8:00AM Gordon Blue   def   North Sydney White Barra Brui Oval Final result entered, no confirmation
1 Feb 20 8:00AM St Ives O'Keefe   v   St Ives Gardner Bryce Oval  
1 Feb 20 8:00AM Roseville Roar   def   Gordon Red Thompson Reserve Final result entered, no confirmation
1 Feb 20 8:00AM Gordon White   def   Lane Cove Smith Burns Bay Reserve Final result entered, no confirmation
1 Feb 20 8:00AM Lane Cove Cummins   v   St Ives Henriques Kent Oval  
1 Feb 20 8:00AM North Sydney Yellow   def by   Mosman Border Waverton Final result entered, no confirmation
1 Feb 20 8:00AM North Sydney Black   def by   Lane Cove Marsh Pottery Green Final result entered and confirmed
1 Feb 20 8:00AM Lindfield O'Keefe   def   Mosman Lee Reid Park Final result entered, no confirmation
Round 13
8 Feb 20 8:00AM North Sydney McGrath   drew   Gordon Orange Primrose Park #4 Official result
8 Feb 20 8:00AM St Ives Cheatle   drew   Gordon Green Bryce Oval Official result
8 Feb 20 8:00AM Lindfield Neville   drew   Gordon Blue Bales Park #2 Official result
8 Feb 20 8:00AM North Sydney White   drew   St Ives O'Keefe Pottery Green Official result
8 Feb 20 8:00AM St Ives Gardner   drew   Gordon Red Toolang Oval Official result
8 Feb 20 8:00AM Lane Cove Smith   drew   North Sydney Wade Burns Bay Reserve Official result
8 Feb 20 8:00AM Gordon White   drew   Lane Cove Cummins Bales Park #1 Official result
8 Feb 20 8:00AM St Ives Henriques   drew   North Sydney Yellow Thompson Reserve Official result
8 Feb 20 8:00AM Mosman Border   drew   North Sydney Black Reid Park Official result
8 Feb 20 8:00AM Lane Cove Marsh   drew   Lindfield O'Keefe Gore Creek Official result
8 Feb 20 8:00AM Mosman Lee   drew   Roseville Roar Primrose Park #2 Official result
Round 14
15 Feb 20 8:00AM Gordon Green   def by   North Sydney McGrath Edenborough Sportground Final result entered, no confirmation
15 Feb 20 8:00AM Gordon Blue   def by   St Ives Cheatle Thompson Reserve Final result entered, no confirmation
15 Feb 20 8:00AM St Ives O'Keefe   def by   Lindfield Neville Bryce Oval Final result entered, no confirmation
15 Feb 20 8:00AM Gordon Red   def by   North Sydney White Bales Park #1 Final result entered and confirmed
15 Feb 20 8:00AM Roseville Roar   def   St Ives Gardner Willoughby Park Lower Final result entered, no confirmation
15 Feb 20 8:00AM Lane Cove Smith   def   Gordon Orange Burns Bay Reserve Final result entered, no confirmation
15 Feb 20 8:00AM Lane Cove Cummins   def   North Sydney Wade Gore Creek Final result entered, no confirmation
15 Feb 20 8:00AM North Sydney Yellow   def   Gordon White Primrose Park #2 Final result entered, no confirmation
15 Feb 20 8:00AM North Sydney Black   def   St Ives Henriques Primrose Park #3 Final result entered, no confirmation
15 Feb 20 8:00AM Mosman Border   def by   Lindfield O'Keefe Spit Reserve Final result entered, no confirmation
15 Feb 20 8:00AM Mosman Lee   def by   Lane Cove Marsh Reid Park Final result entered, no confirmation
Round 15
22 Feb 20 8:00AM North Sydney McGrath   drew   Gordon Blue Primrose Park #3 Final result entered, no confirmation
22 Feb 20 8:00AM St Ives Cheatle   drew   St Ives O'Keefe Bryce Oval Final result entered, no confirmation
22 Feb 20 8:00AM Lindfield Neville   v   Gordon Red Lindfield #2 Synthetic  
22 Feb 20 8:00AM North Sydney White   drew   St Ives Gardner Reid Park Final result entered, no confirmation
22 Feb 20 8:00AM Gordon Green   def   Lane Cove Smith Burns Bay Reserve Final result entered, no confirmation
22 Feb 20 8:00AM Gordon Orange   drew   Lane Cove Cummins Primrose Park #1 Final result entered, no confirmation
22 Feb 20 8:00AM North Sydney Wade   drew   North Sydney Yellow Primrose Park #2 Final result entered and confirmed
22 Feb 20 8:00AM Gordon White   def by   North Sydney Black Willoughby Park Lower Final result entered, no confirmation
22 Feb 20 8:00AM St Ives Henriques   def by   Lindfield O'Keefe Bales Park #1 Final result entered, no confirmation
22 Feb 20 8:00AM Mosman Border   drew   Mosman Lee Spit Reserve Final result entered, no confirmation
22 Feb 20 8:00AM Lane Cove Marsh   drew   Roseville Roar Gore Creek Final result entered, no confirmation
Round 16
29 Feb 20 8:00AM St Ives O'Keefe   def by   North Sydney McGrath Naremburn Lower Final result entered and confirmed
29 Feb 20 8:00AM Gordon Red   def   St Ives Cheatle Gore Creek Final result entered and confirmed
29 Feb 20 8:00AM St Ives Gardner   v   Lindfield Neville Bryce Oval  
29 Feb 20 8:00AM Roseville Roar   def by   North Sydney White Primrose Park #2 Final result entered, no confirmation
29 Feb 20 8:00AM Lane Cove Smith   def by   Gordon Blue Burns Bay Reserve Final result entered, no confirmation
29 Feb 20 8:00AM Lane Cove Cummins   def by   Gordon Green Pottery Green Final result entered, no confirmation
29 Feb 20 8:00AM North Sydney Yellow   def by   Gordon Orange Primrose Park #1 Final result entered, no confirmation
29 Feb 20 8:00AM North Sydney Black   def   North Sydney Wade Primrose Park #3 Final result entered and confirmed
29 Feb 20 8:00AM Lindfield O'Keefe   v   Gordon White Willoughby Park Lower  
29 Feb 20 8:00AM Mosman Lee   def by   St Ives Henriques Reid Park Final result entered, no confirmation
29 Feb 20 8:00AM Mosman Border   def by   Lane Cove Marsh Spit Reserve Final result entered, no confirmation
Round 17
7 Mar 20 8:00AM St Ives Cheatle   v   St Ives Gardner Warrimoo Oval  
7 Mar 20 8:00AM St Ives O'Keefe   def by   St Ives Henriques William Cowan Oval Final result entered, no confirmation
7 Mar 20 8:00AM Gordon Blue   v   TBD Bales Park #2  

Fixture Last updated: 6 Mar 20 6:43PM (local time)

Match status (MS)
Match status Progress result entered
Match status Final result entered, unconfirmed
Match status Result in dispute
Match status Final result entered and confirmed
Match status Official result
Matches in red have been copied from another grade as part of a re-grading process. In this case the match will link to the original grade.